Kurumsal

Ecrin Vip Taşımacılık

Kurumsal

    Bölgenin lider firmalarından birisi olan Ecrin vip taşımacılık 2009 yılında Adana merkezli olarak kurulmuştur. Kısa sürede filosuna kattığı son model lüks araçları ile Adana, Mersin, Hatay, Osmaniye, Gaziantep illerden de konforlu seyahatin adresi olmuştur. 7/24 çalışma anlayışımız ile şoförlü vip minibüs kiralama ve vip transfer hizmetlerimizi kesintisiz sürdürmekteyiz. Konusunda eğitim almış düzgün giyimli, kişisel bakımına önem veren, düzgün diksiyonlu ekip arkadaşlarımız ile vip araç kiralama ve havaalanı transfer taleplerinize en doğru çözümleri üretiyoruz.

   Ecrinvip.com olarak bünyemizde bulundurduğumuz son model Mercedes Vito standart ve vip donanımlı araçlar yanı sıra Mercedes Sprinter Vip, Mercedes E Class, Mercedes S Class, BMW 5 Series, VW Passat gibi araçlar ile de ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Ayrıca taleplerinize istinaden zırhlı araç kiralama hizmetimiz ile güvenli bir seyahat planlıyoruz. Filomuzda bulunan lüks araçlar siyah renkte olup tüm yolculuğunuzda soft ikramlar ile sizlere konforlu bir seyahat deneyimi yaşatmak için çalışmaktayız.

   Geniş araç filomuz ile özel günleriniz, kongre, seminer, fuar gibi organizasyonlarınızda sizlerin yanınızdayız. Bu ve benzeri geniş lojistik desteği sunan Ecrin vip filosunda lüks araçların yanı sıra 17 yada 19 kişilik Volkswagen ve Mercedes marka minibüs, 30 kişilik midibüs ve 46 yada 51 kişilik otobüs ihtiyaçlarınızda logosuz araçlar ile hizmet vermektedir.  Bölgemize ziyarete gelen önemli kişiler, siyasetçiler ve sanatçılara özel olarak tahsis edilen transfer araçlarımız tüm özel organizasyonlarınızda deneyimli ekip arkadaşlarımız ile havalimanı, otel ve organizasyon yada toplantı noktası transferlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Kurumsal

Ecrin Vip Taşımacılık ve Vip Transfer Hizmetleri. © Copyright 2019 Tüm hakları saklıdır.