Adana Vip Araç Kiralama

Adana vip taşımacılık hizmetlrinde sizlere hizmet veren lüks araç ve minibüslerimiz.

Adana Vip Araç Kiralama Seçeneklerimiz

Adanaviparackiralama.com taleplerinize yönelik en uygun kiralık araç ile sizlere hizmet vermektedir.

Adana Lüks Araç Kiralama

Şubemizde Sizlere Sunduğumuz Hizmetler ;

- Adana Vip Taşımacılık

- Adana Vip Araç Kiralama

- Adana Vip Transfer

- Adana Kongre Taşımacılığı

- Adana Festival Transfer

- Adana Sanatçı Transfer

- Adana Seminer ve Fuar Transfer

- Adana Lüks Oto Kiralama

- Adana Lüks Araç Kiralama

- Adana Vip Minibüs Kiralama

- Adana Gelin Aracı Kiralama

- Adana Konser Transferleri

- Adana Vip Minibüs Kiralama

- Adana Şoförsüz Minibüs Kiralama

- Adana Şoförlü Minibüs Kiralama

- Adana Minibüs Kiralama

- Adana Otobüs Kiralama

- Adana Şoförlü Araç Kiralama

Adana VIP Araç Kiralama websitemizde açıklanan Kiralık VIP Araç Fiyatları 8 saat/gün kiralamalar baz alınarak sizlere sunulmuştur. Uzun dönem VIP Araç kiralamalarında özel indirimler yapılmaktadır, Konuyla ilgili olarak Adana VIP Araç Kiralama departmanımızdan bilgi alabilirsiniz.

Adana VIP Araç Kiralama fiyatlarına sürücü ve akaryakıt bedelleri dahildir. Şehir içi araç kiralamalarda 50 Km. limit olup, ekstra kilometreler 1 TL/km üzerinden fiyatlandırılır. Sürücü ve araca dair (otopark, oto yıkama, köprü ve otoban geçişleri, şoför yeme-içme, konaklama vs.) gibi tüm masraflar ücretsiz olup, Adana VIP Araç Kiralama tarafından karşılanmaktadır.

   Şehir turları, düğün organizasyonları için minibüs temini, toplantı hizmetleri, şoförlü araç kiralama, oto kiralama, gelin arabası kiralama ve havaalanı transfer hizmetleri, firmamızın geniş hizmet kriterlerini meydana getirmektedir. Adana vip araç kiralama işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için, bu konuda tecrübeli kişilerin tercih edilmesi, en önemli konu olarak değerlendirilmektedir.

  Araç kiralama işlemlerinde üst seviye hizmet anlayışını tercih eden firmamız, oto kiralamada, son model araçlarla hizmet vermektedir. Teknik özellikleriyle çözüm üretmeye devam eden şirketimiz, sözleşmeli araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Yabancı dil bilen şoförlerle transfer hizmeti sunan şirketimiz, önemli ve değerli misafirlerinizi sizin belirttiğiniz adreslerden almaktadır. Havaalanı transfer ile misafirlerinizi sizin yerinize karşılıyoruz. Adana vip minibüs kiralama işlemleriyle toplu organizasyonlarınız için araç ihtiyacını sizler için karşılıyoruz. Araç tercihinde istediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Bütün araçlarımız modelli ve ful özellikleriyle göz doldurmaktadır. Model ve kiralama süre, Adana Vito kiralamaseçeneklerinde fiyatlandırma kategorisini ortaya çıkarmaktadır.

​  Günümüzün en önemli konularından biri kuşkusuz güvenilirliktir. Firmamızı, Adana vip rent a car hizmetlerinde güvenilirliği sağlayarak, müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Müşteri beğeni kategorisinde üst sıralarda yer alan firmamız, pratik hizmet anlayışını etkili bir şekilde çözüme kavuşturmuştur. Lastik bakımı, motor bakımı, yağ değişimi, kaporta bakımı, sigorta, muayene ve vergi konuları, firmamızın sorumluluğundadır. Araçların geniş servis imkanları olduğu için, her hangi bir sorun meydana geldiğinde hemen servise götürebilirsiniz. Bu konuda müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. 

Ecrin Vip Taşımacılık ve Vip Transfer Hizmetleri. © Copyright 2019 Tüm hakları saklıdır.